Alpecin - Alpecin Kofeinový šampon C1 XXL
228

Alpecin Kofeinový šampon C1 XXL

  • Skladem:1 ks
  • Katalogové číslo:20991
  • Výrobce:Alpecin
  • Množství:375 ml

Alpecin Coffein Shampoo C1

Šampon, který stimuluje růst vlasů přímo v jejich koříncích

Kofein podporuje růst vlasů. Je dokonce prokázáno, že zpomaluje dědičné vypadávání vlasů. Nyní se tato jedinečná účinná látka může dostat do vlasových kořínků při každodenním mytí vlasů.

Kofein v přípravcích Alpecin proniká ke kořínkům vlasů, i když šampon smyjete. V poměrně krátkém čase (120 sekund) se účinná látka dostane podél vlasu přímo k vlasovému folikulu. Pokud necháte šampon působit déle, dostane se kofein i do pokožky hlavy.

Kofein aktivuje vlasové kořínky, prodlužuje růstovou fázi vlasů a zrychluje růst vlasů.
Zinek a niacin jsou důležité jako faktory pro růst vlasů a pro zdravé vlasové kořínky.

Ale jsou tu i další důvody, proč si muži oblíbili tento šampon. Záměrně totiž neobsahuje změkčující látky (např.silikony) a vlasy jsou už po pár umytí kvalitnější na dotek.

Informace pro vrcholové sportovce: Kofein Alpecin může být zjištěn ve vlasových váčcích.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Polyquaternium-7, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 60730, CI 42090.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)