Alpecin - Alpecin Double Effect
228

Alpecin Double Effect

  • Skladem:3 ks
  • Katalogové číslo:21051
  • Výrobce:Alpecin
  • Množství:200 ml

Alpecin Double Effect Šampon proti lupům a vypadávání vlasů
Proti lupům a vypadávání vlasů

Proč dvojitý účinek? Dva nejčastější problémy s vlasy, které postihují muže, jsou: vypadávání vlasů a lupy. Oddělení výzkumu společnosti Dr. Wolff vyvinulo šampon, který řeší oba problémy zároveň: Alpecin Double Effect Shampoo.

1.efekt
V první fázi tento kofeinový šampon s dvojitým efektem rozpouští šupinaté a rohovinové buňky, a pokožku hlavy tak důkladně zbavuje lupů. Z dermatologického hlediska se kombinace dvou účinných látek působících proti lupům, kyseliny salicylové a octopiroxu, doporučuje, protože bere v úvahu vše, co je potřeba u lupů řešit: jemné odstranění lupů, protizánětlivý účinek, antioxidační účinek, tzn. zlepšení odolnosti, antimikrobiální vlastnosti.
Kombinace těchto látek byla doposud k nalezení pouze v lékárenských produktech, konkrétně ve formě dermatologických roztoků proti lupům. Umožňuje precizní a jemný mikropeeling (mikroexfoliaci) a snižuje svědění pokožky hlavy.

2. efekt
Odstraněním lupů z pokožky hlavy je připravena cesta pro kofeinový komplex. Alpecin Double Effect Shampoo obsahuje silnou dávku kofeinu, který proniká do vlasových kořínků už během mytí. Je možné ho detekovat už po 120 sekundách působení. Účinná látka vytváří ve vlasových koříncích zásobu na 24 hodin, a chrání je tak před předčasnou ztrátou aktivity.

Kyselina salicylová zajišťuje antimikrobiální účinek, zabraňuje vytváření nových lupů na pokožce hlavy a jemně odstraňuje svrchní vrstvu lupů.
Octopirox zajišťuje antimikrobiální účinek, zabraňuje vytváření nových lupů na pokožce hlavy.
Kofeinový komplex aktivuje vlasové kořínky, prodlužuje růstové fáze vlasů a zkvalitňuje růst vlasů.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Polyquaternium-7, Menthol, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tetrasodium Etidronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 60730.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)