Alcina - Cashmere Balzám na vlasy
280

Cashmere Balzám na vlasy

  • Odeslání:do 5 dnů !
  • Katalogové číslo:10835
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:150 ml

Cashmere Balzám na vlasy

Vyhlazuje strukturu vlasu

"Díky tobě ztrácím lesk", řekly suché vlasy zimě. Naštěstí Kašmírový vlasový balzám uvolňuje tuto mrazivou atmosféru. S cenným kašmírovým extraktem dokonale hýčká vlasy - navrací jim lesk, hebkost a vyhlazuje jejich strukturu. Antistatický, luxusní a snadno použitelný.
Ideální kašmírové duo: šampon + balzám na vlasy.

Kašmírový extrakt je získáván z přírodní kašmírové vlny a obsahuje keratin, který je složením podobný tomu v lidskému vlasu i pokožce. Keratin hraje důležitou roli při pevnosti a odolnosti vlasů i pokožky a dodává jim hebkost.
Kationový pěsticí polymer se váže tam, kde je struktura vlasu poškozená. Pozitivně nabité kationické polymery se zachycují v místech poškození jako malé magnety a vyhlazují strukturu vlasu.

ALCINA Kašmírový vlasový balzám rozmazluje příjemnou kašmírovou vůní, pěstí vysušené vlasy vzácným kašmírovým extraktem, vyhlazuje strukturu vlasů a dodává hebkost, redukuje elektrostatický náboj ve vlasech.

Použití: Po umytí rovnoměrně naneste do vlasů množství o velikosti lískového oříšku. Nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte.