Alcina - Pěsticí šampon pro dlouhé vlasy - mini balení
105

Pěsticí šampon pro dlouhé vlasy - mini balení

  • Skladem:2 ks
  • Katalogové číslo:14449
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:50 ml

Pěsticí šampon pro dlouhé vlasy

Perfektně čistí a pečuje

Úžasná hebkost. Úžasná péče. Úžasná pružnost.
ALCINA Pěsticí šampon dodá díky svému složení dlouhým vlasům vše, co pro svou krásu potřebují. Keratin poskytuje mimořádnou ochranu a vyrovnává, posiluje a opravuje strukturu vlasu. Panthenol se postará o potřebnou hydrataci a kationové pěsticí polymery se usadí v místech poškození vlasu a zajistí tak jeho vyhlazení.

Účinné látky: cashmilan, panthenol, kationtové pěsticí polymery

Použití: Rovnoměrně naneste 10 až 15 ml (podle délky vlasů) šamponu na mokré vlasy a vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-3 DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM CITRATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, QUATERNIUM-80, CITRIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-10, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, PARFUM.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
PANTHENOL: dodává hydrataci a vyhlazuje strukturu vlasu a zlepšuje rozčesávání, zklidňuje pokožku hlavy.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.