Dr. Wolff - Plantur39 Kofeinový balzám
198

Plantur39 Kofeinový balzám

  • Skladem:>6 ks
  • Katalogové číslo:70150
  • Výrobce:Dr. Wolff
  • Množství:150 ml

Plantur39 Balzám na vlasy

Pro jemné, lámavé vlasy

Kofein, niacin a zinek tvoří "zásobu kofeinu", která chrání fyto-kofeinový komplex před vymytím.
Mikro pšeničný protein posiluje vlasová vlákna.
Po čtyřicítce vlasy reagují na stres citlivěji. Především jemné, tenké vlasy trpí a ztrácejí svůj objem při úpravě účesu. Také opakované umývání vlasů může mít negativní dopad na povrch vlasu.

Výsledek: Vlasy ztrácí lesk a je těžké je rozčesávat.

Balzám na vlasy z řady Plantur39 je speciálně uzpůsoben systému aktivních složek této řady a využívá "zásobu kofeinu" k ochraně vstřebaného fyto-kofeinového komplexu před vymytím.
Látky z bílého čaje, kukuřice a pšenice, které obnovují a zesilují strukturu vlasu, navíc regenerují povrch vlasů a zvyšují jejich odolnost bez toho, aniž by účes ztěžkl. Vlasy se snadno upravují, dobře drží a mají větší objem.

Tip: Pro dosažení co nejlepších možných výsledků používejte společně s fyto-kofeinovým šamponem na jemné, lámavé vlasy.

Použití: Po umytí vlasů naneste rovnoměrně množství o velikosti lískového oříšku do vlhkých vlasů a ihned opláchněte. Pro dosažení co nejlepších možných výsledků používejte společně s fyto-kofeinovým šamponem na jemné, lámavé vlasy.

Aqua, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Panthenol, Caffeine, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein*, Quaternium-80, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Zinc PCA, Camellia Sinensis Leaf Extract, Niacinamide, Limonene, Ethylparaben, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Propylparaben, Sodium Benzoate.

(Nezávazné informace. Věnujte prosím pozornost složení uvedenému na obale.)