Alcina - Skin Manager Pleťové tonikum
300 Kč Nejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 291

Skin Manager Pleťové tonikum

  • Skladem:1 ks
  • Katalogové číslo:39040
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:190 ml

Skin Manager Pleťové tonikum

Pleťové tonikum s TOP strategií zajišťuje rovnoměrně čistou pleť. S ovocnými kyselinami a kyselým pH pro rychlý a efektivní výsledek.
Nezbývá vám čas na pravidelné rituály v péči o pleť? ALCINA Skin Manager dokáže díky efektivnímu sležení s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH viditelně zlepšit strukturu pleti. Při pravidelném používání zajistí sjednocenou, hladší a hebčí pokožku s jemnějšími póry. Věnujte svému Skin Managerovi každé ráno a/nebo večer malou chvilku, během které vám pomůže zdokonalit vaši pleť.

Použití: Vatový tampón namočte pomocí aplikátoru (pevně uchopte a pak 1x - 2x stiskněte) a naneste na vyčištěný obličej. Aplikujte ráno a/nebo večer.
Nenanášejte kolem očí a na rty. Při nezvyklém začervenání nebo podráždění kůže přestaňte výrobek používat. Po aplikaci se vyvarujte přímému slunečnímu záření.

Aktivní látky: Kyselina glykolová - patří do skupiny AHA kyselin. V kosmetice se využívá jako peeling. Oproti ostatním ovocným kyselinám má malou molekulovou strukturu. Díky tomu má velmi dobrou schopnost penetrace a snadno tak proniká do hlubších vrstev kůže. Přispívá tak k viditelnému zlepšení celkového obrazu pokožky.
Zinek - reguluje produkci mazu a má hydratační vlastnosti. Kromě toho je antibakteriální a používá se tedy v pěsticích přípravcích určených pro nečistou a mastnou pleť.
Extrakt z grapefruitu.

AQUA, GLYCOLIC ACID, GLYCERIN, TRIDECETH-9, SODIUM HYDROXIDE, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, ZINC PCA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRUS PARADISI FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE