Nové
Alcina - Tónovací balzám - fialová
400

Tónovací balzám - fialová

  • Skladem:1 ks
  • Katalogové číslo:17386
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:150 ml

Tónovací balzám Color conditioning shot - fialová

Rozjasní barvu vlasů s viditelně vyhlazujícím efektem

Rozjasněte barvu vlasů inovativními color balzámy. Jedinečná kombinace barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru dodá barveným vlasům zdravý a hebký lesk. Ideální pro oživení barvy mezi barvením.

Použití: Naneste balzám rovnoměrně na umyté vlasy. Podle délky vlasů naneste množství o velikosti vlašského ořechu na krátké vlasy, dvou vlašských ořechů na středně dlouhé vlasy a tří vlašských ořechů na dlouhé vlasy. Podle požadované intenzity nechejte působit 2 až 5 minut a poté vymyjte dostatečným množstvím vody. Opakujte po každém druhém až třetím mytí.

Upozornění: Tónovací balzám nenanášejte přímo na pokožku hlavy. Pro jeho intenzivní barevnou vydatnost doporučujeme použít ochranné rukavice. Zamezte kontaktu s textilem.

AQUA, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, HC BLUE NO. 2, TRITICUM VULGARE BRAN EXTRACT, TRITICUM VULGARE GERM OIL, LINOLEIC ACID, POLYVINYL ALCOHOL, CITRIC ACID, METHYLPARABEN, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, AMYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL.