Alcina - Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy
350 Kč Nejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 340

Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy

  • Skladem:2 ks
  • Katalogové číslo:14450
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:150 ml

Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy

Rozmazluje a napravuje vlasy
Úžasně hladká struktura. Úžasný lesk. Úžasně snadné rozčesávání.

ALCINA Vyhlazující kondicionér se postará o vyrovnání vlasů a zajistí jejich lesk a hladkou strukturu. Obsahuje phytosqualan-rostlinný lipid získaný z oliv, který vyrovnává nedostatky v namáhaných vlasech, a keratin, jenž spolu s kationovými pěsticími polymery vlasy napravuje přesně v místech poškození.

Účinné látky: cashmilan, kationtové pěsticí polymery, rostlinné lipidy o vysoké koncentrci

Použití: Po umytí vlasů rovnoměrně zapracujte do délek a konečků a nechte působit 1–2 minuty. Důkladně opláchněte. Dávkování: 10–15 ml podle délky vlasů.

Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Sodium Cocoamphopropionate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cetyl Esters, Mica, Dimethicone, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Ethylhexylglycerin, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum, CI 77891.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.
ROSTLINNÉ LIPIDY O VYSOKÉ KONCENTRACI - Phytosqualan, rostlinný lipid získaný z oliv, se strukturou podobá lipidům vyskytujícím se v lidské kůži a vlasech. Proto může být použit v péči o vlasy k vyrovnání nedostatků v lipidové matrici namáhaných vlasů.