Výprodej
Alpecin - Alpecin Scalp Sun Protection
348

Alpecin Scalp Sun Protection

  • Katalogové číslo:21980
  • Výrobce:Alpecin
  • Množství:100 ml

Zboží se již neprodává

Alpecin Scalp Sun Protection kofeinové tonikum

Liquid určený speciálně pro pokožku hlavy

Ochrana pokožky hlavy před spálením sluncem. A před dědičně podmíněným vypadáváním vlasů.
Pokud sluneční paprsky dopadají přímo na nechráněnou pokožku hlavy, může dojít k jejímu spálení. To postihuje zejména muže s prořídlými a jemnými vlasy.

Ochrana s faktorem 15
Alpecin Scalp Sun Protection s faktorem 15 (SPF 15) chrání před spálením sluncem. Tekutý přípravek byl vyvinut tak, aby jej bylo možné snadno a rovnoměrně rozetřít na pokožku hlavy. Tím je zaručena účinná ochrana pokožky před slunečním zářením.
Ochrana před slunečním zářením určená speciálně pro pokožku hlavy Liquid se snadno roztírá a na rozdíl od mnoha jiných opalovacích krémů nemastí. Rychle se vstřebává a nenarušuje účes. Ani při opakované aplikaci během dne.

S kofeinem proti vypadávání vlasů
Kofeinový komplex Alpecin aktivuje vlasové kořínky a prodlužuje růstové fáze vlasů. Působí preventivně proti dědičně podmíněnému vypadávání vlasů.

Použití: Otvorem lahve nanášejte přímo na pokožku hlavy. Lahev přitom veďte svisle po pokožce a poté přípravek vmasírujte. Vlasy můžete upravit obvyklým způsobem. Nedávejte přípravek nejdříve do dlaní, protože by pak nebylo možné rovnoměrně nanést na pokožku dostatečné množství.

Alcohol Denat., Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Cyclohexasiloxane, Octocrylene, Tocopheryl Acetate, Parfum, Caffeine, Niacinamide, Limonene, Zinc Chloride, BHT.