Alpecin - Alpecin Medicinal koncentrovaný šampon na mastné vlasy
138

Alpecin Medicinal koncentrovaný šampon na mastné vlasy

  • Skladem:2 ks
  • Katalogové číslo:20621
  • Výrobce:Alpecin
  • Množství:200 ml

Alpecin Medicinal koncentrovaný šampon na mastné vlasy

Ten pravý šampon na mastnou pokožku hlavy

Obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, vhodný pro každodenní používání.
Mastné vlasy jsou důsledkem narušení přirozeného toku kožního mazu.
Alpecin Medicinal koncentrovaný šampon na mastné vlasy - malé množství dokáže velké věci. Jeho aktivní složky, výtažek z třezalky a salicyl (výtažek z vrby), obnovují rovnováhu pokožky hlavy a přirozený tok kožního mazu, zatímco glycerin zvyšuje úroveň hydratace. Tato kombinace aktivních látek posiluje obrannou funkci pokožky hlavy a tím obnovuje její přirozenou funkci a zlepšuje ochranu proti vlivům životního prostředí.

Alpecin systém pro pokožku hlavy
Pro obzvlášť účinnou péči o mastné vlasy - nejprve vlasy a pokožku hlavy umyjte Alpecin Medicinal koncentrovaným šamponem na mastné vlasy a poté použijte tonikum Alpecin Medicinal Forte.

Použití: Alpecin Medicinal koncentrovaný šampon je vhodný pro každodenní používání. Naneste rovnoměrně do mokrých vlasů a poté důkladně opláchněte.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG -7 Glyceryl Cocoate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Hypericum Perforatum Extract, Laureth-2, Potassium Sorbate, Salicylic Acid, Citric Acid, PEG -200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Linalool.

(Nezávazná informace. Věnujte prosím pozornost složení uvedenému na obale.)