Alpecin - Alpecin Tuning šampon
228

Alpecin Tuning šampon

  • Skladem:>3 ks
  • Katalogové číslo:21332
  • Výrobce:Alpecin
  • Množství:200 ml

Alpecin Tuning Shampoo kofeinový šampon na první šedé vlasy

Tuning vlasů s každým mytím

Barevný efekt
Tuningový šampon posiluje přirozenou barvu vlasů a první šedé vlasy lehce obarví. S přibývajícím věkem ztrácejí vlasové kořínky schopnost vytvářet barevné pigmenty, a přibývá tak bílých vlasů. Čím více je bílých vlasů, tím více vlasy jako celek vypadají šedě. Díky intenzivně působícím pigmentům v tomto šamponu budou vaše vlasy opět tmavší a bohatší.
Alpecin Tuning Shampoo je vhodný pro muže s prvními šedinami, s vlasy hnědé až černé barvy, není tedy vhodný pro světlé a blond vlasy. Sjednocuje jejich odstín. Barevný efekt - fialové pigmenty se pozvolně vrství na povrchu vlasu. Tónování a oživení barvy přirozených vlasů již po 4 týdnech používání (množství šedých vlasů do 25% z celkového množství vlasů).

Efekt na růst vlasů
Kofeinový komplex obsažený v tomto šamponu zároveň zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Při každodenním mytí vlasů se aktivující látky dostanou přímo do vlasových kořínků. V nich je kofein zjistitelný už po 120 sekundách.

Použití: Kofeinový šampon na první šedé vlasy naneste na mokré vlasy, napěňte a nechejte 2-3 minuty působit. Poté důkladně opláchněte vodou.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-3 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No. 2, Menthol, Polyquaternium-7, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, CI 47005.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)