Alcina - Suchý šampon ve spreji
350

Suchý šampon ve spreji

  • Skladem:1 ks
  • Katalogové číslo:10709
  • Výrobce:Alcina
  • Množství:200 ml

Suchý šampon

Nasprejovat, upravit a jít
Svěže vypadající vlasy během pár sekund?
S novým ALCINA Suchým šamponem ve spreji žádný problém! Inovativní sprej vlasy okamžitě osvěží, vyživí a dodá jim příjemnou vůni, pevnost a pěstěný vzhled.

Po nanesení se rychle vstřebává a je možné jej kdykoliv vyčesat pomocí kartáče. Je bezbarvý, takže ve vlasech nezanechává žádné viditelné stopy a hodí se pro všechny typy, struktury a barvy vlasů.

Použití: Dobře protřepejte. Nastříkejte na kořínky suchých vlasů ze vzdálenosti cca 15 cm. Nechte působit 1-2 minuty. Přípravek vmasírujte a poté vyčešte.

JAK PŮSOBÍ SUCHÝ ŠAMPON VE VLASECH?
Sprej odmastí vlasové kořínky a současně pěstí suché a namáhané konečky vlasů.

JAKÝ POCIT ZANECHÁVÁ NA POKOŽCE HLAVY?
Suchý šampon se rychle vstřebává, je příjemně lehký a dobře drží. Dodává vlasům objem a strukturu pro následnou úpravu vlasů, která dlouho vydrží.

JAKÝ JE ROZDÍL OPROTI BĚŽNÉMU MYTÍ VLASŮ?
Jednoduché a rychlé použití, ideální i během dne. Kromě toho může příliš časté mytí vlasů namáhat zejména dlouhé vlasy - náchylné jsou především délky a konečky.

JAK ODSTRANÍME SUCHÝ ŠAMPON Z VLASŮ?
Lze jej velmi snadno vykartáčovat nebo samozřejmě umýt.

PRO KOHO JE URČENÝ?
Díky výborné snášenlivosti je vhodný pro všechny typy vlasů, jakékoli barvy a struktury.

BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, TAPIOCA STARCH, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, AQUA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PARFUM, PROPYLENE CARBONATE, CETRIMONIUM CHLORIDE. VERBINDLICH IST DIE INHALTSSTOFFLISTE AUF DER ORIGINALVERPACKUNG!